O nas

Katarzyna Madejska,
mgr inż.

Kosmetolog, technolog kosmetyków
Właściciel

Nigdy nie sądziłam, że kosmetologia stanie się moją pasją i zawodem. A jednak. Kiedy rozpoczynałam studia wyższe na kierunku Kosmetologia nie przypuszczałam, że aż tak bardzo mnie „zauroczy”.

Jeszcze w trakcie studiów odbyłam liczne szkolenia firm reprezentujących profesjonalne marki kosmetyczne, a ponadto ukończyłam roczną szkołę wizażu i stylizacji w Krakowie.

Kolejnym krokiem stałą się fascynacja samymi kosmetykami – ich przeznaczeniem i przede wszystkim składem, z którego wynika ich działanie. Zgłębić tą wiedzę pozwoliły mi studia na Politechnice Krakowskiej na kierunku Technologia Chemiczna (specjalność: Chemia i technologia kosmetyków). Tworzenie kosmetyków jest bardzo interesujące, jednak ich odpowiednie zastosowanie i przez to pomoc w rozwiązaniu problemów skórnych, jak również, dzięki dokładnej znajomości składów, właściwy dobór odpowiednich preparatów kosmetycznych do codziennej pielęgnacji domowej moich klientów, przewyższyły nad potrzebą tworzenia receptur kosmetyków.

Kosmetologia nie stoi w miejscu i stale się rozwija. Dlatego ja również odczuwam potrzebę poszerzania swojej wiedzy a najnowszą specjalizacją jaką udało mi się ukończyć jest zawodowy kurs podologiczny – profesjonalna i lecznicza pielęgnacja stóp z różnorodnymi dolegliwościami.

Poczynając od praktyk studenckich pragnęłam zdobywać wiedzę praktyczną i doświadczenie zawodowe od najlepszych. Wspomniane praktyki odbyłam w Instytucie Kosmetycznym i Odnowy Biologicznej Gołębiewska SPA w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Do tej pory pracowałam także kilka lat w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris w Warszawie oraz jako kierownik SPA w hotelu 4*.

Nadszedł czas na otwarcie własnego salonu. Tak, tutaj, w Jędrzejowie. Nie jestem tu znana, ale mam nadzieję, że dam się poznać jako profesjonalista oraz że obdarzycie mnie Państwo swoim zaufaniem oddając się w ręce moje oraz zespołu, który mam nadzieję stworzę jak najlepszy.

Zapraszam do Alfabetu Urody – miejsca, w którym każdy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, będą mogli zadbać o swoją urodę od A do Z.

"Kosmetologia

nie stoi w miejscu i stale się rozwija. Dlatego ja również odczuwam potrzebę poszerzania swojej wiedzy”

Dominika Kolbiarz,

mgr

Fizjoterapeuta, masażysta

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od kilku lat pracując w SPA hotelu 4*. Wykonuję masaż klasyczny, różnego rodzaju masaże relaksacyjne oraz zabiegi wspomagające odchudzanie i modelujące sylwetkę.

Jako swoją specjalizację wybrałam fizjoterapię uroginekologiczną i położniczą, w której aktualnie intensywnie się szkolę.

Moją pasją jest sport. Nie wyobrażam sobie życia bez treningów, dlatego czas wolny spędzam zawsze aktywnie.