Przygotuj się na wizytę w Alfabecie Urody w czasie epidemii

Jak przygotować się na wizytę w Alfabecie Urody w czasie epidemii?

 1. Rezerwacja zabiegów jest teraz wyłącznie telefoniczna (691 802 903) lub przez Messenger/Facebook.

 2. Jeśli czujesz się źle, masz gorączkę, kaszel, katar, inne objawy świadczące o przeziębieniu/chorobie – nie przychodź, zadzwoń lub napisz, przełożymy wizytę na dogodny termin.

 3. Przyjdź w maseczce zasłaniającej usta i nos oraz zabierz ze sobą własne rękawiczki. Jeśli zapomnisz, nie martw się, będzie możliwość zakupienia u nas takiego zestawu w cenie 10 PLN/ zestaw maseczka + rękawiczki. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż ceny tych produktów wzrosły o kilkaset procent. W związku z epidemią nie podnosimy cen zabiegów oraz nie doliczamy dodatkowych opłat do samych zabiegów o ile ceny produktów dalej nie wzrosną.

 4. W Alfabecie obowiązywać będzie ograniczenie liczby Klientów w jednym czasie (1 pracownik – 1 Klient), stąd też prosimy o punktualne pojawianie się w Salonie (nie wcześniej i nie później niż godzina, na którą jesteś umówiony/-a). Z użycia zostaje wyłączona poczekalnia.

 5. Przyjdź bez osób towarzyszących, w tym dzieci.

 6. Na ladzie recepcyjnej znajduje się stanowisko do dezynfekcji dłoni, po wejściu prosimy o niezwłoczną dezynfekcję. Następnie kroki skieruj do toalety aby umyć dłonie i nałożyć swoje rękawiczki.

 7. Instrukcje pomocnicze: mycia i dezynfekcji dłoni, zakładania i zdejmowania maseczki oraz rękawiczek będą Ci towarzyszyć w naszych toaletach.

 8. Rezygnujemy z podawania napojów jak kawa czy herbata. Wodę/napój w butelce zabierz ze sobą jeśli Twoja wizyta będzie dłuższa.

 9. Między wizytami zachowane będą przerwy 15-minutowe w celu ograniczenia kontaktów Klientów ze sobą. W tym czasie dokonywana będzie dezynfekcja zarówno gabinetów, toalet, recepcji.

 10. Nie używaj telefonu w czasie zabiegu.

 11. Nie dotykaj produktów/kosmetyków do odsprzedaży na półkach, gdyż są poddawane dezynfekcji. My Ci je podamy.

Uprzejmie prosimy o stosowanie się do powyższych zasad bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *