Peptydowy peeling biomimetyczny

Terapeutyczny zabieg dyniowy

(Z POCHODNĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ – 10% I AHA – 40%)

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych składników aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników – resweratrolu.

Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd – Argirelina® w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując jednak toksyczności. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne i bruzdy. Niezależne badania in vitro wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%.

W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty – Matrixyl®, Regu AGE® oraz Rigin®. Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do czystego retinolu. Niezależne badania in vitro potwierdziły wzrost syntezy kolagenu w skórze typu I o 212%, kolagenu typu IV 327% i kwasu hialuronowego o 267%. Te spektakularne wyniki badań dają podstawę, aby zaliczyć Matrixyl® do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych.

Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

WSKAZANIA

zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
utrata jędrności i elastyczności skóry
zmarszczki grawitacyjne
zmarszczki utrwalone
nierówna powierzchnia i szary koloryt

REZULTATY

  • skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje to jest bardzo delikatne
  • silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
  • powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne
  • rozjaśnia skórę i przebarwienia

UWAGI

  • peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiednich temperatur
  • peeling również na okolicę oczu
  • peeling również dla skór wrażliwych

Ten zabieg jest dla Ciebie? Umów wizytę!