Sensi Skin Garden Ceremony

Sensi Skin Garden Ceremony

To ogród pełen ziół i roślin specjalnie dobranych pod kątem potrzeb skóry wrażliwej. Reaguje ona podrażnieniem na raptowne zmiany temperatur, stres, alkohol, niektóre składniki kosmetyków lub zabiegi pielęgnacyjne. Towarzyszy jej nieustające, długotrwałe i nawracające pieczenie, uczucie napięcia, łuszczenie, rumień czy swędzenie. Z tego względu skóra wrażliwa wymaga odpowiednio dostosowanej do swoich potrzeb pielęgnacji.

Marka Purles przygotowała szeroki wachlarz preparatów do profesjonalnych ceremonii na twarz, o wielokierunkowych celach pielęgnacyjnych każdego typu skóry, z uwzględnieniem ich syndromu wrażliwości.

Wśród wyciszających i łagodzących składników aktywnych linii znajdziemy m.in. alantoinę, ekstrakt z aloesu oraz azulen – substancje czynną rumianku, wykazującą silne działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne. Dodatkowo receptury rozszerza ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej (północnoatlantycka alga czerwona) o właściwościach stymulujących i nawilżających, bogaty w proteiny, witaminę C i witaminy z grupy B. Bazą produktów linii SensiSkin Garden są delikatne i kojące wrażliwą skórę ekstrakty o silnym i skutecznym działaniu pielęgnacyjnym (ekstrakt z borówki czarnej, papai, winogron, tarczycy bajkalskiej, oczaru wirginijskiego).

WSKAZANIA

kojąca ceremonia dla skóry wrażliwej i naczyniowej

CEL

  • redukuje podrażnienia
  • wzmacnia system odpornościowy skóry
  • uszczelnia ściany naczyń krwionośnych

PRZECIWWSKAZANIA

  • trądzik różowaty w formie aktywnej
  • zmiany dermatologiczne na skórze, w tym opryszczka
  • alergia na zioła (bazylia, koper, pietruszka, rukiew wodna, rumianek)

Ten zabieg jest dla Ciebie? Umów wizytę!